Ako získavať 
VIAC KLIENTOV z FANPAGE 
vďaka NOVÝM facebook
stratégiám pre rok 2019

Spravte si na Facebooku nekonečný zdroj klientov
a nestrácajte čas vecami, ktoré už nefungujú. 

Pozor! Posledné voľné miesta!

Počuli ste, že facebook je hotová zlatá studňa na klientov. Pracujete s osobným profilom a dokonca ste si vytvorili aj fanpage. Pridávate príspevky ostošesť, ale ich úspech ide dolu vodou. Klesajú dosahy príspevkov a pri pohľade na štatistiky vašej fanpage si začínate klásť otázku: "má to vôbec zmysel?"

Skôr, než svoju fanpage takpovediac povesíte na klinec, je treba si uvedomiť jednu vec: doba sa zmenila a zmenili sa aj stratégie Facebooku. 

Neúnavné pridávanie príspevkov na vašu Fanpage dnes už Facebook neoceňuje tak, ako kedysi a zobrazuje ich čoraz menšiemu počtu ľudí. Facebook sa stal vyberavým v tom, čo svojim "klientom" ukáže. To je aj dôvod, prečo vám počet "lajkov" na príspevkoch a angažovanosť ide dolu vodou a klesá vám možno aj počet nových klientov z facebooku.

Pýtate sa, ako z tohto von? Ako na vašej fanpage zase rozdúchať život a rozprúdiť získavanie nových klientov? 

Recept je jednoduchý. Zistite, čo má facebook rád a začnite mu ti servírovať plnými priehrštiami. Prispôsobte sa zmenám, ktoré na Facebooku za posledný čas nastali, využite ich vo svoj prospech a klienti sa vám budú ozývať jedna radosť. 

Facebook totiž stále je a bude úžasným zdrojom klientov. Treba len poznať správne techniky, ktoré fungujú aj v dnešnej dobe. 

Chcete vedieť, ako funguje Facebook dnes a aké stratégie vám prinesú úspech aj v nasledujúcom roku?

Potom vás pozývam na tréning Stratégie úspešných fanpage pre rok 2019, na ktorom sa všetko dozviete a naučíte. 

Živý seminár
Stratégie úspešných fanpage pre rok 2019

Už 27. marca 2019 v Bratislave vám odhalím všetky stratégie, vďaka ktorým vaša fanpage dosiahne úspech a vy budete mať viac klientov z Facebooku.

Počas jednodňového živého seminára získate know-how, vďaka ktorému budete mať skvele nastavenú fanpage. Naučíte sa ako fanpage spravovať aj bez vašej prítomnosti na Facebooku, čo a kedy pridávať, aby ste dosiahli so svojou fanpage úspech, znásobili počet fanúšikov a teda aj klientov. Jednoducho získate tie najlepšie a najsladšie čerešničky z oblasti správy fanpage.

Na živom seminári Stratégie úspešnej fanpage sa budete môcť pýtať otázky, ktoré vás ohľadom správy fanpage trápia a potrebujete s nimi pomôcť.

Know - how ako dosiahnuť úspech na Facebooku vám na seminári odovzdá

Martin Mažár

online marketér, autor viacerých online kurzov na tému Facebook marketingu
 
Martin sa zameriava na využitie online marketingu v praxi bežného obchodníka a podnikateľa. Jeho metódy a postupy sú šité na mieru práve malým podnikateľov, ktorí nemajú rozpočet na to, aby si platili digitálnu agentúru alebo investovali tisíce eur do marketingu.

Na živom seminári Stratégie úspešnej fanpage pre rok 2019, 
ktorý sa bude konať 27.3.2019 v Bratislave, sa dozviete:

 • aká je úloha fanpage v roku 2019
 • aké zmeny nastali na na fanpage (za posledné mesiace) a ako ich využiť
 • čo robiť inak, aby ste na Facebooku v roku 2019 uspeli
 • akú hodnotu majú fanúšikovia fanpage
 • aké sú najlepšie spôsoby získavania fanúšikov
 • aké príspevky pridávať na fanpage, aby ste mali väčšie dosahy a interakcie
 • ako zvýšiť dosahy príspevkov
 • ako často pridávať príspevky (výsledky najnovšej štúdie)
 • ako využiť messenger pri správe vašej fanpage
 • ako využiť nové funkcie, ktoré ľudia nepoznajú alebo nevyužívajú
 • ako “prepájať” fanpage s messengerom, instagramom a fb skupinami

Pýtate sa čo robiť, ak máte na Facebooku málo "páči sa mi"? 
Chcete vedieť, čo pridávať na svoju Fanpage a ako ju spravovať bez hodín denno-denne strávených na Facebooku?

Áno, aj toto sa na seminári dozviete. 

NAVYŠE na živom seminári môžete klásť otázky, na ktoré IHNEĎ dostanete odpoveď. Vďaka tomu sa vám už nestane, že by ste sa na niečom zasekli a nevedeli sa pohnúť ďalej.

Vaša dnešná investícia do vstupenky na živý seminár:

Bežná cena vstupenky: 297 €

Dnes len 147€

Vstupenky na tento živý seminár so zľavou 50% len teraz.

Kedy a kde sa bude živý seminár 
Stratégie úspešnej fanpage pre rok 2019 konať?

Na seminári Stratégie úspešnej fanpage sa stretneme 
už 27. marca 2019 v hoteli Color*** v Bratislave

Čo hovoria ľudia, ktorí seminár už absolvovali
a ako im Martinove rady pomohli?

„Seminár mi pomohol uvedomiť si ako vybudovať ozajsnú fanúšikovskú základňu. Človek má na semináru v rámci jedného dňa zistiť akú stretégiu zvoliť. Zistila som, že napriek náročnosti vedenia si Fanpage, to zvládnem robiť aj sama.“

Martina Liščinská

„Seminár mi dal také to správne "nakopnutie" a chuť pustiť sa do toho. Je toho veľa, či už po technickej alebo teoretickej stránke. Najviac sa mi páčil rečnícky prejav Martina počas celého seminára. Malo to veľmi vysokú úroveň. Dúfam, že to nebolo posledné školenie.“

Lukáš Galo

"Oceňujem konkrétne návody - prípadové štúdie napr. naplánovanie príspevkov. Je to veľmi praktické - nie všeobecné reči ani technické detajly, ktoré nikto nepotrebuje. Netušila som napr. o využití bitly.com. Bolo to super!"

Eva Zábrodská

Pýtate sa: " Je tento seminár vôbec pre mňa?"

 • Tento seminár je určený pre obchodníkov a podnikateľov, ktorí cítia vo Facebooku príležitosť na novodobé získavanie klientov bez telefonovania a otravovania
 • Je určený pre tých, ktorí chcú svoju fanpage spravovať efektívnejšie, správu automatizovať a zbytočne nezabíjať čas na Facebooku
 • Je určená pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť pri správe fanpage zbytočným chybám
 • Je pre tých, ktorí chcú vďaka správnej stratégii pridávať obsah, ktorý je pre ľudí zaujímavý, a ktorý priláka viac fanúšikov a potenciálnych klientov
 • Seminár je taktiež pre tých, ktorí chcú pomocou automatizácie tráviť na Facebooku menej času a pritom z neho viac vyťažiť

Bežná cena vstupenky na živý seminár Stratégie úspešných fanpage: 297 €

Dnes len 147€

Len teraz môžete získať jedno z posledných voľných miest

GARANCIA SPOKOJNOSTI

Príďte 27. marca 2019 do Bratislavy na živý seminár Stratégie úspešnej fanpage pre rok 2019 a ja vám garantujem, že budete spokojní. V prípade, že by ste mali pocit, že seminár nebol určený pre vás alebo vám nepomohol, tak vám peniaze okamžite vrátim. 

S takouto zárukou jednoducho môžete len získať.

Chcete sa vzdelávať?

Úprimne, vy už dávno viete, že sa potrebujete vzdelávať. Ste si vedomí toho, že ak sa nebudete vzdelávať vy, urobí to vaša konkurencia a prevalcuje vás.

Uvedomujete si, že správne vzdelávanie je to, čo vás posunie dopredu.

Je to tak? Cítite to rovnako?

Ak áno, moja rada je jednoduchá. Príďte na živý seminár a získajte overené a fungujúce know-how, ktoré môžete rýchlo zaviesť do praxe, a tak vám aj rýchlo priniesť výsledky.

Príďte 27.1.2019 do Bratislavy na celodenný živý seminár Stratégie úspešnej fanpage pre rok 2019 a naučte sa spravovať svoju fanpage tak, aby vám prinášala viac označení "páči sa mi" na príspevkoch, viac fanúšikov vašej fanpage a viac klientov!