Prihláška do online kurzu

Aktívna a zisková FB skupina

Vstupom do online kurzu získate:

 • 6 NADUPANÝCH modulov kurzu
  Online kurz Aktívne a ziskové FB skupiny je rozdelený do 6 modulov. Jednotlivými budeme prechádzať postupne, týždeň po týždni, aby ste stíhali veci zavádzať do praxe.
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
  K nahraným videám sa môžete kedykoľvek vrátiť, keď to budete potrebovať. Už žiaden obmedzený prístup, preštudujte si materiály svojim vlastným tempom, pozrite si ich toľko krát, koľko budete chcieť.
 • Bonus: Sekcia OTÁZKY NA MARTINA
  Počas 3 mesiacov od vstupu do kurzu sa ma budete môcť pýtať na čokoľvek, s čím si pri budovaní svojej skupiny nebudete vedieť rady. Stačí mi vašu otázku napísať do tejto sekcie a ja vám veľmi rád poradím. Je dôležité mať istotu, že sa pri budovaní aktvnej skupiny na ničom nezaseknete. Práve preto budete mať v kurze aj moju podporu. Verím, že ju využijete 🙂
 • Bonus: Rýchlokurz TIMEMANAGEMENTU pre online podnikateľov
  Správne manažovanie nášho času dokáže divy. Ako bonus som teda pre vás pripravil rýchlokurz timemanagementu, v ktorom vás naučím jednoduché a efektívne techniky, vďaka ktorým sa budete posúvať vpred a vždy si nájdete čas na to, aby ste pracovali na budovaní svojej skupiny (a nielen na nej).
 • GARANCIA vrátenia peňazí
  Na kurz získavate aj 100%-nú garanciu vrátenia peňazí. Ak by sa stalo, že by ste do 14 dní zistili, že kurz nie je pre vás, ak mi stačí napísať a ja vám investované peniaze okamžite vrátim. Vstupom do kurzu teda nič neriskujete 🙂

Veci, ktoré v kurze učím, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak s kurzom nebudete spokojný, tak vám peniaze okamžite vrátim.

Martin Mažárautor kurzu Aktívne a ziskové FB skupiny

Vaša prihláška:

Skúsenosti iných s Martinovými kurzami:

"Donedávna som si myslel, že som profík vo Facebooku. Som bývalý IT-ik, vďaka FB mesačne zarábam 3 000 €, ale vďaka kurzu som zistil, že mám veľké medzery, fakt dík."

Branislav Mráz

"Jako vždy, vše od Martina hodnotím nejlépe, jak mohu. Jednoduché praktické rady, které fungují. Lidský a ochotný přístup Martina je naprosto nepřekonatelný."

Renata Recmanová

"Odkedy som začal kurz o využití Facebooku, mávam denne viac lajkov ako kedysi za mesiac. Vďaka!"

Martin Hatala

"Kurz Dokonalá fanpage bol pre mňa veľkým prínosom. Ešte stále si prehrávam jednotilvé videá postupne z každého dňa a snažím sa načerpať nové skúsenosti. Pre mňa to bol úplne super kurz a určite zvažujem aj ďalšie. Ešte raz ďakujem"

Adadecor.sk

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nám napísať alebo zatelefonovať.
Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂

Lucia Pravdová,
zákaznícka podpora
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791